giovedì 3 settembre 2009

Cum de s-a nascut?

Ei bine, de astazi, 3 Septembrie 2009 am si eu un Blog.

De mult voriam sa-mi fac si eu unul, ramas uimit de blogurile lui kristofer93.com si inimabacaului.ro, dar nu pre eram sigur pe mine.

Pe acest Blog inca nu am decis bine despre ce sa scriu, dar voi posta despre tot ce imi este la indemana.

Imi place mult sa fac fotografii, si am o mare pasinue si pentru fotbal, apoi ador la nebunie tara mea, Romania, si orasul Bacau.

Mai jos am postat o fotografie personala.

1 commento: